Egitaraua

HSF 2019 egitaraua programa

6 LARUNBATA


O PLAZA
09:00-11:00 Hamaiketakoak
13:00 Mi Primo el Chicharachero
17:00 Afu
19:00 Ghoa FlamenRock
21:00 Diabolo Kiwi
ERREKOLETAK PLAZA
14:30 Txupinazoa / Maravillas GTX
17:30 The Trikiteens
22:30 Brigade Loco
00:00 Egurra Ta Kitto


7 IGANDEA


O PLAZA
09:00-11:00 Hamaiketakoak
17:30 3indarrok Elektrotxaranga
21:00 Talka
ERREKOLETAK PLAZA
17:30 Zumba master class
19:00 Kalejira antitaurinoa Udal Plazatik
22:00 Radio Revolución
23:30 Jaramonik ez!
01:00 Ahuntzape


8 ASTELEHENA


O PLAZA
12:30 Haur jolasak / Erbinude
15:00 Ikasle bazkaria
18:00 Arrats antitaurinoak / Hutsun Txalaparta Taldea
22:00 Kasu!
ERREKOLETAK PLAZA
19:30 3indarrok Elektrotxaranga
22:00 Sustrai Berriak
23:30 Katez
01:00 Tekno gaua / Mikel Ayerra


9 ASTEARTEA FEMINISTOK FEST!


O PLAZA
14:30 Bazkari feminista
19:00 Arrats antitaurinoak / Penkoletas Sisters
21:00 Liher
ERREKOLETAK PLAZA
20:00 Odolkiak Ordainetan
22:00 Kaleko Urdangak
23:30 Marianitoz Blai
01:00 DJungle


10 ASTEAZKENA


O PLAZA
14:30 Dantzarien eta Euskaldunon bazkariak
18:00 Karrikadantzako musikariak
21:00 Ray Fernandez
ERREKOLETAK PLAZA
17:00 Kikikokomoko pailazoak
21:00 Kulto Kultibo
Rojo Vivo Reggae Band
Errege Sound System
Iruñerria Jamaica Clash


11 OSTEGUNA


O PLAZA
14:30 Gazte Saretzearen bazkaria
18:00 Txan Magoa
20:00 Ttipika Dantza Gidatuak
22:00 Herri Olinpiadak / Karaokea
ERREKOLETAK PLAZA
17:00 Arrats antitaurinoak / Herri Olinpiadak
17:00 3indarrok Elektrotxaranga
23:00 Skalastika
01:00 Leihotikan


12 OSTIRALA


O PLAZA
09:00-11:00 Hamaiketakoak
15:00 Transmarikabollo bazkaria
18:00 Transmarikabollo jolasak
21:00 Road Ramos
22:30 Deskontrola eta Disfrutona DJsak
ERREKOLETAK PLAZA
17:00 Arrats antitaurinoak / Zumba Love Pamplona + Dj Pablitomix
20:00 Garilak 26
23:30 Ezurte
01:00 DJ Iñaki Kreator


13 LARUNBATA


O PLAZA
09:00-11:00 Hamaiketakoak
14:00 Gazte bazkaria
17:00 Arrats antitaurinoak / Katanga: Gora Euskolonbia Askatuta!
21:00 Plata
23:30 Bastardix
ERREKOLETAK PLAZA
22:00 La Tokokera
23:30 Pupil-les
01:00 DJ Reimy


14 IGANDEA


O PLAZA
09:00-11:00 Hamaiketakoak
18:00 Arrats antitaurinoak / Gerbera Borrokalaria Klown
21:00 Herenegun
ERREKOLETAK PLAZA
22:00 Trikidantz
01:30 Eskean Kristö