Programa

 

 

 


6 VIERNES


PLAZA DE LA O

09:00-11:00 Almuerzos

16:00 Remember festa 70/80’s Bruno maximum B2B Monti, Ana Bea, Maik db, Garceche, Boltron

21:00 Trikiteens

PLAZA DE RECOLETAS

14:30 Txupinazo popular: Altsasukoak askatu!

16:00 Herdoil

18:00 Itziarren Semeak

20:00 DJungle

22:30 Iruñerriko old school sistema: DarkEider, Pitikens, Urko, Timonkore, Pandortek

 


7 SÁBADO


PLAZA DE LA O

09:00-11:00 Almuerzos

17:00 Hodei magoa

21:00 Versiones acústicas de Talka

PLAZA DE RECOLETAS

16:00 Elektrotxaranga 3indarrok y presentación de las olimpiadas

17:00 Zumba popular

19:00 Kalejira desde Navarreria: Iruñea no es taurina, es sanferminera! Hobe zezenketarik gabe!

23:00 Gorpuzkingz · Las tipex Flitter · Iñigo Buitraker

 


8 DOMINGO


PLAZA DE LA O

09:00-11:00 Almuerzos

17:00 Andreina Jolin

20:00 Skalastika

21:30 Gabenara Erromeria

PLAZA DE RECOLETAS

Mercado ecológico

13:30 Bad Sound System

17:00 Elektrotxaranga 3indarrok

23:00 Rude Pride · Mango Wood Ultimatum · Errege Sound

 


9 LUNES


PLAZA DE LA O

18:00 Danzas populares: Dantzaldi Klandestinoa

21:00 Joxpa

PLAZA DE RECOLETAS

11:00 Herri kirolak participativos

17:00 Olimpiadas

23:00 Las Sexpeares · DJ Demencial Chico Acelerado · Rodeo · Señor No!

 


10 MARTES | FEMINISTOK FEST


PLAZA DE LA O

14:30 Comida feminista

16:30 Cabaret Vampírico

17:30 Juegos

21:00 DJ Map-H

PLAZA DE RECOLETAS

13:00 Bertsopoteoa

18:30 Elektrotxaranga 3indarrok

23:00 NeskaRap (Music in my soul · Omega & Maidrummer · Zirze · Breathless Dantzariak) · Moonshakers · Tarantistak Djak

 


11 MIÉRCOLES


PLAZA DE LA O

12:00 Taller de atrapasueños + Pintacaras

14:30 Comida de estudiantes

17:00 Olimpiadas

21:00 Brick Pako & Akhlou Brick

PLAZA DE RECOLETAS

12:00 Festival de danzas del mundo

22:00 Strombers · Skabidean · The Guilty Brigade · Eskorzo

 


12 JUEVES


PLAZA DE LA O

Mercado ecológico

14:30 Comida juvenil

18:00 Plaza Dantza Ortzadarrekin

22:00 De viaje: música y bicicleta

PLAZA DE RECOLETAS

13:00 Havana 537

17:00 Olimpiadas

23:00 F.R.A.C. · Sorkari Irkaia · Dj Reimy

 


13 VIERNES


PLAZA DE LA O

14:30 Comida y kalejira de Gaztetxes: Autogestioa hedatu, gaztetxeak defendatu!

17:00 Olimpiadas

18:00 Taller creativo para txikis

21:00 Gabenara Erromeria

PLAZA DE RECOLETAS

12:00 Mus relámpago

22:00 Authority Zero · Ardi beltza · Blackbeltz · Ezetaerre

 


14 SÁBADO


PLAZA DE LA O

09:00-11:00 Almuerzos

14:30 Comida autogestionada de las olimpiadas

18:00 Taller creativo para txikis

20:00 Danzas populares: Karrikadantzako Musikariak

PLAZA DE RECOLETAS

12:00 Hinchables + Pintacaras

17:00 Últimas pruebas de las olimpiadas y Kalejira con la Elektrofanfarre Tiriki Trauki

23:00 Anita Parker · Koban · Vertigo Rising · DJ JoTaTxo

 

TODOS LOS DÍAS EN LA PLAZA DE LA O Sanfermintza: 12:00-14:00 Euskalerria Irratia + Xaloa TB