Egitaraua

 

 

 


6 OSTIRALA


O PLAZA

09:00-11:00 Hamaiketakoak

16:00 Remember festa 70/80’s Bruno maximum B2B Monti, Ana Bea, Maik db, Garceche, Boltron

21:00 Trikiteens

ERREKOLETAK PLAZA

14:30 Herri Txupinazoa: Altsasukoak askatu!

16:00 Herdoil

18:00 Itziarren Semeak

20:00 DJungle

22:30 Iruñerriko old school sistema: DarkEider, Pitikens, Urko, Timonkore, Pandortek

 


7 LARUNBATA


O PLAZA

09:00-11:00 Hamaiketakoak

17:00 Hodei magoa

21:00 Talka Bertsio Akustikoak

ERREKOLETAK PLAZA

16:00 3indarrok Elektrotxaranga eta Olinpiaden aurkezpena

17:00 Herri Zumba

19:00 Nabarreriatik Kalejira: Iruñea no es taurina, es sanferminera! Hobe zezenketarik gabe!

23:00 Gorpuzkingz · Las tipex Flitter · Iñigo Buitraker

 


8 IGANDEA


O PLAZA

09:00-11:00 Hamaiketakoak

17:00 Andreina Jolin

20:00 Skalastika

21:30 Gabenara Erromeria

ERREKOLETAK PLAZA

Azoka Ekologikoa

13:30 Bad Sound System

17:00 3indarrok Elektrotxaranga

23:00 Rude Pride · Mango Wood · Ultimatum · Errege Sound

 


9 ASTELEHENA


O PLAZA

18:00 Dantza herrikoiak: Dantzaldi Klandestinoa

21:00 Joxpa

ERREKOLETAK PLAZA

11:00 Herri kirol partehartzaileak

17:00 Olinpiadak

23:00 Las Sexpeares · DJ Demencial Chico Acelerado · Rodeo · Señor No!

 


10 ASTEARTEA | FEMINISTOK FEST


O PLAZA

14:30 Bazkari feminista

16:30 Cabaret Vampírico

17:30 Jolasak

21:00 DJ Map-H

ERREKOLETAK PLAZA

13:00 Bertsopoteoa

18:30 3indarrok Elektrotxaranga

23:00 NeskaRap (Music in my soul · Omega & Maidrummer · Zirze · Breathless Dantzariak) · Moonshakers · Tarantistak Djak

 


11 ASTEAZKENA


O PLAZA

12:00 Amets harrapalariak tailerra + Aurpegi margotuak

14:30 Ikasle bazkaria

17:00 Olinpiadak

21:00 Brick Pako & Akhlou Brick

ERREKOLETAK PLAZA

12:00 Munduko Dantzak Festibala

22:00 Strombers · Skabidean · The Guilty Brigade · Eskorzo

 


12 OSTEGUNA


O PLAZA

Azoka Ekologikoa

14:30 Gazte bazkaria

18:00 Plaza Dantza Ortzadarrekin

22:00 De viaje: música y bicicleta

ERREKOLETAK PLAZA

13:00 Havana 537

17:00 Olinpiadak

23:00 F.R.A.C. · Sorkari Irkaia · Dj Reimy

 


13 OSTIRALA


O PLAZA

14:30 Gaztetxeen bazkaria Kalejira: Autogestioa hedatu, gaztetxeak defendatu!

17:00 Olinpiadak

18:00 Txiki sortzaileak tailerra

21:00 Gabenara Erromeria

ERREKOLETAK PLAZA

12:00 Mus azkarra

22:00 Authority Zero · Ardi beltza · Blackbeltz · Ezetaerre

 


14 LARUNBATA


O PLAZA

09:00-11:00 Hamaiketakoak

14:30 Olinpiaden autogest bazkaria

18:00 Txiki sortzaileak tailerra

20:00 Dantza Herrikoiak: Karrikadantzako Musikariak

ERREKOLETAK PLAZA

12:00 Puzgarriak + Aurpegi margotuak

17:00 Olinpiaden azken frogak eta Kalejira Tiriki Trauki Elektrofanfarrearekin

23:00 Anita Parker · Koban · Vertigo Rising · DJ JoTaTxo

 

EGUNERO O PLAZAN Sanfermintza: 12:00-14:00 Euskalerria Irratia + Xaloa TB